Zapojte se

Mnoho lidí nám psalo, jak by mohli pomoci. Vytvořili jsme tuto stránku, na kterou budeme v příběhu stavby mariánského sloupu přidávat, co je potřeba.

 

V komentářích nebo emailem nám můžete zaslat kontakt a ozveme se v případě potřeby další pomoci.

Děkujeme, stavíme sloup pro vás a s vámi!

24 odpovědí na “Zapojte se”

 1. Nejsem z Prahy a okolí, ale budu rád, když budu vědět, co a kdy je potřeba a podle možnostī se pokusím zapojit. Děkuji..

  1. Mirku, mohl byste pomoci udržet v chodu petiční stánek? Viz aktualizovaná stránka Zapojte se. Díky!

   1. Byli jsem tam s Františkem 19.6. Byla to nádherná a povzbuzující služba, plná rozhovorů s mnoha milým lidmi. 😊

 2. Dobrý den, prosím o zprávu, jak celá věc postupuje. 15. bohužel nemohu, nicméně rád bych některý z víkendů přiložil pomocnou ruku. Modlím se pro zdárný konec a zdravím z Kroměříže. Martin

  1. Martine, mohl byste pomoci udržet v chodu petiční stánek? Viz aktualizovaná stránka Zapojte se. Díky!

  1. Miloši, v následujícím týdnu bychom potřebovali udržet v chodu petiční stánek? Viz aktualizovaná stránka Zapojte se. Díky!

 3. Zdravím,přeji,aby se vše zdařilo, k tomuto mariánskému sloupu mám skutečně blízko už protože, že právě můj strýc a také můj otec ( i ostatní na něm pracující znám) odvedli onu neskutečnou práci,která v podstatě celých mých jednadvacet let.

 4. Je to prostě poráda ! Neuvěřitelné se stává skutečností ! Samotná nakládka na loď musí být jedinečná (a je jen 1/2 všeho „opracovaného kamení“ – 60tun)

  Kdy budete sundávat sochu P.M. za Týnským chrámem ?

  D.Jan

  1. Jano, podívejte se prosím na aktualizovanou stránku Zapojte se, potřebovali bychom vás na petičním stánku. Díky

 5. Úžasné dílo!!! Stojí za to, vše dotáhnout do konce.P.Váňa a jeho pomocný tým -neuvěřitelná výdrž 😘.Jsme s vámi,v modlitbách stále prosíme,aby vše dopadlo na výbornou.Boží požehnání,ochranu a pomoc P.Marie vám všem.Děkujeme😉.Že srdce Gottvaldovi-Hartvíkovice,email:Rukri12@seznam.cz

 6. Nádherná práce, hlavně, ať se podaří. Držíme palce nám všem, a děkujeme za tak skvělý počin.

 7. Prosím Vás, jak mohu pomoci? Zkoušel jsem najít e-petici na stránce Společnosti pro obnovu Mariánského sloupu, ale link jest tam nefunkční!

  Lze petici pro obnovu sloupu přes internet ještě podepsat jinou cestou, prosím?

  S pozdravem Jan Schinzel z Olomouce

  AVE MARIA!
  VIVAT JAROSLAV DURYCH!
  AVE, MARIS STELLA!

 8. Držím palce a těším se na toto hezké dílo. Chodím k PM za Týnem prosit za Prahu. Na Lhotce v kostele PM Královny Míru je socha pozlacená, ale prostý kámen jí sluší daleko víc.

 9. Moc Vám fandíme, modlíme se za zdar díla a obnovu nejen Mariánského sloupu, ale duchovní
  obnovu našeho národa, obrácení a pochopení významu Panny Marie, její pomoc a ochranu.

 10. Jsem ráda, že se obnoví v Praze Mariánský sloup. Moc Vám přeji zdárného dokončení. Budeme se za Vás modlit a prosit Pannu Marii o pomoc.

 11. + Modlíme se za zdar celého díla a za vás všechny, jsme z Jižní Moravy, Žeravic, a modlíme se za vás i za zdravý rozum vlády, kteří rozhodují za nás bez nás, je to hanba.

 12. Pane Váňo,telefonicky jsem s Vámi mluvila,že tento týden dáte na internet tu novou petici /Dokončení mariánského sloupu /.Potřebovala bych ji do této středy.Jedu do Hradce a nechala bych ji tam podepsat . Nebo zaslat jeden výtisk na můj email : magcar@post.cz
  Nebo tel. : 704534413 Já si další stránky rozmnožím.
  S pozdravem a díků Magdalena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *